Hakkında

1966 dan beri sektörde çözüm ve yeniliklerle hizmetinizdeyiz

Merhaba

Köklü ve tecrübeli bir kadroya sahip olup bünyesinde konusunda uzman olan ve AR GE çalışmalarına önem veren özellikle hidrolik vinç imalatı,güverte vinçleri,makaslı platform,hidrolik platform gibi tüm branşlarda yılların deneyimli makine mühendisleri, teknisyenleri, teknikerleri ve konularında yılların tecrübelerine sahip teknik kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu güven ve destek ile her geçen gün büyümekteyiz.Zamanla talepler doğrultusunda vinç sektöründe ataşman üretimine de ağırlık vererek zaten içinde bulunduğu sektöre yeni makina imalatları ile tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek hizmet etmektedir.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile gelen talepler doğrultusundaki ve bünyesindeki mühendislerin ARGE çalışmaları ile mobil vinç ve marin vinç sektörünün ihtiyaçları olan hidrolik vinçler, ve özel proje makinaları imalatları süren makina çeşitlerimizdendir. Öncelikli olarak Afrika Avrupa ve asya kıtalarına pek çok ülkeye olan ihracatımızda yenileride eklemek hedeflerimizin bazıları olmakla beraber imalatlarımızın tümü ÖZUYAN MAKİNA garantisinde olup müşteri memnuniyeti en önemli ilkemiz olmuştur.
Her geçen gün dünyada PUMA ailesine katılan siz çok değerli işletmelere sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Tüm vinçlerimiz BURAVERITAS tarafından test ve gözetim serfitikalıdır

İSTATİSTİKİ VERİLERİMİZ

İÇ PAZARA DÖNÜK HİDROLİK VİNÇ VE DİĞER EKİPMAN ÜRETİMİMİZ  % 80
ÜRETİM KAPASİTEMİZDE İHRACAT HARİÇ ÜRETİMİMİZ   % 70
2. EL VİNÇ KAPASİTEMİZ % 30
GÜNLÜK ARANMA ORANIMIZ 9 SAAT/4 TEL % 65
GERİYE GÖNÜŞ % 100

Hakkında

Firmamız 1966 yılından bu yana sektöründe yeniliklerin öncüsü olmuş ve bu özelliğini daha da geliştirerek yeniliklere devam etmektedir. Türkiye' nin her bölgesinde bulunan müşteri portföyümüze kesintisiz yedek parça ve yeni ürünlerimizi ulaştırmaktayız. 2018 yılı ile yeni yatırımlarımızı hayat geçirdik.1000 m² üretim alanına sahip fabrikamızla hizmetinizdeyiz.


Adres
Puma Crane.
Aydın Caddesi Üstü NO:75
Çaybaşı-Torbalı / İzmir
Tel: +90(232) 461-1063
Watsapp: +90 532 672 6586